Gökyüzünde Yıldızların Yeri Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına husus veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

 • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri kabilinden kişisel bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
 • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
 • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sadık adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve tarz gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arazi kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine büyük alaka göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya veladet haritası yorumlamak, kişilik analizi açmak, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, afiyet astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

 • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
 • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en baş görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve namına bakılırsa hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyetle bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz bir tomar bilgelik sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birşunca terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

 1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına bakılırsa belirlenir ve birşunca kişiye bakılırsa kişilik ve gelecekteki vakalar üzerine bilgelik verebilir.

 2. Arslan Burcu: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar bağırsakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

 3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabilinden yaşlakin şekline belirti değer.

Burç yorumlaması üzerine çok bir tomar bilgelik sahibi tamamlanmak bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Fehva Anlamı
Doğum haritası Bir kişinin veladet çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini ifade ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilgelik verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere belirti edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişimlere belirti edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, sadık bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, doğacak tahmini ve henüz pek çok bap üzerine bilgelik ita konusunda az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ https://umraniyeadak.name.tr/ https://otoyedekparca.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
  Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
  puff bar elektronik sigara
  https://seokoloji.gen.tr