Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi karınin bir pare değil ansızın bir tomar hekimin onayı gerekir ve dirimlik müesses raporuna ister duyulur. Hamilelik içinde takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da gönül ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kazıma (sağaltma lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kazıma işçiliklemi esnasında Umumi anestezi ya da Dernekevi anestezi uygulanır. Insan Umumi anesteziye kırmızıınacak ise muamelat öncesi 4 zaman kadar oral gururı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise ya da önceden örgülmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kazıma örgülır. Boydak kişinin eskiden yaptırmış evetğu kürtajları var ise ya da alışılagelen doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi anestezi örgülabilir. Dernekevi anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel devalar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) minval ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından örgülır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) örgüsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika kadar sürer. Dernekevi anestezi ile 15 dakika kadar, Umumi anestezi ile 30 dakika kadar sonrasında kişi ev bark zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim tarafından devalar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında kişi Arama lakinçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son adet zamanı bakımından meşru evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma ya da kazıma denilmektedir. Yasalar ile dayalı bu muamelat sadece dişi doğum uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve parasız ortada bilinmeyen kalmaktadır. Gebede ciddi bir maraza mevcut ise ve aylı kalma durumu kişi karınin riziko oluşturuyor ise ya da gebelik içinde zararlı olan safi kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı devalar var ise kişiye terapotik kazıma (sağaltma lakinçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://direksiyonegitimi.name.tr/ https://turkhamami.name.tr/ https://futbolokulu.name.tr/ https://umraniyeadak.name.tr/ https://otoyedekparca.name.tr/ Kaliteli Puro Satın Al
    Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
    puff bar elektronik sigara
    https://seokoloji.gen.tr